Individueel/team
200 km Challenge
200 lange kilometers vanuit Dordrecht naar een voor nu nog onbekende bestemming. De Hollandse wind probeert roet in het eten te gooien, maar jij laat je niet kisten. Trappen en jezelf confronteren, in weer en wind. Ga de uitdaging aan. Confronteer jezelf, help een ander.
Datum | 2 juli 2022 |
---|---|
Afstand | 200 km |
Inschrijfkosten | €25,- |
Dit evenement heeft al plaats gevonden.
21 deelnemers uit 3 teams hebben samen al 214 donaties opgehaald voor een bedrag van
€ 11.797
Ga de uitdaging aan
Ook dit jaar schotelen we je weer een serieuze uitdaging voor! We zijn nog bezig met het uitzetten van een mooie route.
Waar ligt jouw grens en kun je daar overheen? Door te worstelen en je koste wat het kost te verzetten tegen vermoeidheid en de drang om op te geven leer je jezelf kennen. En je ervaart voor even wat onze cliënten dagelijks meemaken.
Inschrijving & fondsenwerving
De inschrijfkosten bedragen €25,-. Samen met je team zamel je per deelnemer minimaal €350,- in voor mensen die worstelen met een verslaving of psychische problemen.
Iedere deelnemer maakt een eigen online actiepagina aan waarmee je eenvoudig fondsen kunt werven. Hulp nodig? Check onze wervingstips hier.
2 JULI, START- EN EINDLOCATIE: DORP DE HOOP
Zoek je eigen grenzen op en ervaar voor even wat onze cliënten elke dag ervaren